E-Mail:eflatunosgb@hotmail.com | Telefon: 0224 777 00 17

HAKKIMIZDA

Ana Sayfa / Kurumsal

Eylül 2007 ‘de kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetini toplumun geniş kesimlerine ulaştırmayı hedef alarak yola çıkan Selenay Tıp Merkezi, Mart 2013 da sosyal sorumluluk anlayışı içinde ve kaliteli hedefleri doğrultusunda Eflatun Ortak Sağlık Birimini kurmuştur.
Organize Sanayi Bölgesi karşısında bulunan Eflatun Osgb ile Selenay Tıp Merkezi, ortak olarak 7/24 kesintisiz hizmet verdiğimiz firmaların personeline, indirimli ve ayrıcalıklı verilen hizmetin yanı sıra, her türlü sorunlarında hızlı iletişim imkanı sağlamaktadır.
Kuruluşumuzun kadrosu; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olup , iş güvenliği ve işyeri hekimliği konusunda bilgi ve tecrübe birikimi yüksek, işyerlerinde mevzuata uygun iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanmasına yönelik etkin çalışmalar yapmaktadır.
Eflatun Ortak Sağlık Birimi olarak amacımız müşterilerimizin ‘iş sağlığı ve güvenliği ‘ konusundaki ihtiyaçlarında güçlü bir çözüm ortağı olmak ve gerek ülkemizin geleceğine gerekse de sağlıklı ve güvenli iş yerlerinin artması ve sağlıklı ve güvenli iş bilincinin yerleşmesine katkıda bulunmaktır.

 

Gelişmeye ve yeniliğe açık değerlerimizle sizlere hizmet vermekten onur duyacağız. 

Vermiş olduğumuz hizmetler
-iş güvenliği uzmanlığı hizmeti
-iş yeri hekimliği hizmeti
-iş yeri hemşireliği hizmeti
-işe giriş sağlık raporları
-periyodik sağlık taramaları
-işe girişlerde istenen laboratuar tetkikleri
-İlk Yardım Eğitimleri
-Genel Yangın Eğitimleri