BİZ KİMİZ?

Eylül 2007’de kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetini toplumun geniş kesimlerine ulaştırmayı hedef alarak yola çıkan Selenay Tıp Merkezi, Mart 2013 da sosyal sorumluluk anlayışı içinde ve kaliteli hedefleri doğrultusunda Eflatun Ortak Sağlık Birimini kurmuştur. Organize Sanayi Bölgesi karşısında bulunan Eflatun Osgb ile Selenay Tıp Merkezi, ortak olarak 7/24 kesintisiz hizmet verdiğimiz firmaların personeline, indirimli ve ayrıcalıklı verilen hizmetin yanı sıra, her türlü sorunlarında hızlı iletişim imkanı sağlamaktadır.
Kuruluşumuzun kadrosu; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olup , iş güvenliği ve işyeri hekimliği konusunda bilgi ve tecrübe birikimi yüksek, işyerlerinde mevzuata uygun iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanmasına yönelik etkin çalışmalar yapmaktadır.
Eflatun Ortak Sağlık Birimi olarak amacımız müşterilerimizin ‘iş sağlığı ve güvenliği ‘ konusundaki ihtiyaçlarında güçlü bir çözüm ortağı olmak ve gerek ülkemizin geleceğine gerekse de sağlıklı ve güvenli iş yerlerinin artması ve sağlıklı ve güvenli iş bilincinin yerleşmesine katkıda bulunmaktır.

1 Mart 2013’ten buyana  İş Sağlığı Ve Güvenliği alanında hizmet veren bir İNEGÖL firmasıyız.

Uzun yıllar süren İş Sağlığı ve Güvenliği alanındaki tecrübelerimizde, İnsan hayatının aslında ne kadar değerli olduğunu, ancak gözden kaçan küçük bir önlem yüzünden bunun çok kolay kaybedildiğini fark edince; bütün bu tecrübe ve eğitim birikimlerimizi değerlendirerek, sizlerin hizmetine sunmaya karar verdik. 

Hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelen Bilimsellik, İlkeli çalışma, Paylaşım ve Kalite anlayışımızı, bu çalışmalarımızın olmazsa olmaz temel taşları haline getirdik ve EFLATUN ORTAK SAĞLIK & GÜVENLİK BİRİMİ’ni kurduk.

HEDEFLERİMİZ

Bölgemizde alanında ilklerden biri olan firmamızda, kısa zamanda elde ettiğimiz başarılarımıza, artarak devam eden yeni başarıların elde dilmesi hedeflenmektedir

VİZYONUMUZ

Yasalara ve Ulusal Standartlara uygun olarak, İş Sağlığı ve Güvenliği alanında bütün çözümleri sunabilmek, bu çözümleri bölgemizde söz sahibi olabilecek noktaya getirmektir.

MİSYONUMUZ

İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerini bilimsellikten ayrılmadan gerçekleştirmek, etik değerleri kaybetmeden beklentilerinize uygun çözümler sunmak, İş Sağlığı ve Güvenliği konularında olası can ve mal kaybını önlemek yada en az düzeyde kalması için katkı sağlamaktır.

DEĞERLERİMİZ

  • Kurumumuzda yasalara ve mevzuata aykırı hiçbir uygulama yapılamaz.
  • İnsan hayatı birinci önceliktir, ticari kaygılar ile bundan fedakarlık yapılamaz.
  • Bilimsellikten hiçbir zaman taviz verilemez.
  • Hizmetlerimizde hedefimiz, en güncel çözümler ile en yüksek kaliteyi sağlamaktır.
  • Müşteri ve çalışan memnuniyeti ile bunun devamlılığı vazgeçilmez ilkemizdir

Gelişmeye ve yeniliğe açık değerlerimizle sizlere hizmet vermekten onur duyacağız.